Menu

Jmenuji se Jiří Prokopec. Jsem kreativní grafik, designer a ilustrátor se zkušenostmi od roku 2000. Design je mým koníčkem, vždy se snažím odvést co nejkvalitnější práci, jsem precizní a náročný. Valná většina klientů se kterými spolupracuji ode mne očekává vysoký standard s promyšlenou koncepcí a dotaženým výstupem.

Mou specializací je sportovní a oděvní design, mám však mnoho zkušeností s ilustracemi, reklamní a tiskovou grafikou, korporátní identitou, herní grafikou atd. V případě potřeby spolupracuji s kvalitními fotografy, DTP grafiky, webdesignery a výrobci oděvů.

Rád přijímám nové výzvy, v případě že se Vám má práce líbí a uvažujete o designu nebo grafice ušité na míru Vaší společnosti, neváhejte mne kontaktovat.

Z pochopitelných důvodů nepracuji současně pro přímé konkurenty.

Řekli o mně

S panem Prokopcem je radost spolupracovat, i bez dlouhého vysvětlování přesně ví, co požadujeme. Navíc požadovanou práci dodá vždy včas a precizně zpracovanou, tak jak potřebujeme.

Oldřich Sova, jednatel ATEX Sporswear

Jirka Prokopec je spolehlivým partnerem při realizaci všech našich grafických projektů, vždy dodává práci dle stanoveného harmonogramu, v kreativní formě, ale také v souladu s identitou naší firmy. Můžeme jen doporučit a je to pro nás jistota ve spolupráci.

František Raboň, Global Marketing Director

S panem Prokopcem spolupracujeme již řadu let a neumím si představit lepšího designéra pro naše výrobky. Pracuje rychle a výsledek je vždy perfektní přesně podle našich představ.

Milan Luštinec, jednatel LUSTi

Zaujala Vás moje práce?

Nechte se přesvědčit co můžete získat,
pokud se stanete mými partnery.

KONTAKT

Klienti

Sdílet

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!